Prolege

Snieguolė Šermukšnė

Papildoma informacija

 • Advokatė
 • + 370 686 44714
 • Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

          	        
												
							

Advokatė Snieguolė Šermukšnė baigė Vilniaus Universiteto Teisės fakultetą, kur įgijo teisininkės kvalifikaciją. Po baigimo dirbo juriste prekybos, statybos, medicinos profilio įmonėse. Po pertvarkos, Lietuvai atkūrus nepriklausomybę, įkūrė savo teisinių paslaugų įmonę. Advokatė 6 metus antraeilėse pareigose dirbo pedagoginį darbą – skaitė verslo teisės, taip pat žemės ir teritorinio planavimo teisės paskaitas Klaipėdos Universiteto studentams. Prieš tapdama advokate dirbo AB „Būtingės terminalas“ juriskonsulte-kontraktų valdytoja. Dirbant šiose pareigose teko dalyvauti rengiant bendrovės akcijų emisijos memorandumą, o taip pat derinant ir pasirašant sudėtingus kontraktus su Būtingės terminalo statybos projekto valdytoju JAV kompanija Fluor Daniel Intercontinental bei gen.rangovu Vokietijos kompanija Preussag Anlagenbau GmbH.

Nuo 1996m. gruodžio mėn. įrašyta į Lietuvos praktikuojančių advokatų sąrašą. Advokatės S.Šermukšnės kontora veikė Palangoje, o vėliau – Klaipėdoje.

Pagrindinė advokatės specializacija – žemės teisė, teritorinio planavimo teisė, statybų teisė, įmonių teisė. Šio pobūdžio bylose advokatė sukaupė didelę patirtį, atstovavo klientams sudėtingose bylose:

 • Atstovavo UAB „Vėjo vatas“ byloje dėl vėjo jėgainių parko (kartu su Mikon GmbH) detaliojo plano Vėžaičiuose, Klaipėdos raj. (LVAT išplėstinė 5 teisėjų kolegija šioje byloje atmetė pareiškėjų, Vėžaičių gyventojų, skundą dėl DP panaikinimo);
 • Atstovavo UAB „Plienas“, AB „Montuotojas“ ir kai kuriuos kitus subrangovus byloje dėl Philip Morris tabako fabriko išplėtimo statybų (nesumokėtų sumų priteisimo);
 • Atstovavo atsakovę Klaipėdos m. savivaldybę byloje pagal Gen.prokuroro ieškinį dėl „Studlendo“ pastato Klaipėdoje detaliojo plano ir statybos leidimo panaikinimo bei dalies statinio nugriovimo (po 4m. bylinėjimosi su Gen.prokuroru buvo pasirašyta taikos sutartis Lietuvos apeliaciniame teisme);
 • Sėkmingai atstovavo AB „Vilkyškių pieninė“ bylose dėl statinių pripažinimo tinkamais naudoti;
 • Atstovavo atsakovę Kretingos raj. savivaldybės tarybą byloje dėl norminio akto, Kretingos rajono bendrojo plano, teisėtumo.

Advokatė atstovavo klientus, fizinius ir juridinius asmenis, daugelyje kitų šio tipo bylų, taip pat atstovavo klientus bylose dėl nuosavybės teisių į žemę atkūrimo, šeimos bylose, garbės ir orumo gynimo bylose, nekonkuravimo bylose, žalos priteisimo bylose, ginčuose tarp akcininkų, mokestiniuose ginčuose, verslo ginčuose.
Kalbos: lietuvių, rusų, anglų.

Kontaktai

Parašykite mums
Vardas(*)
Prašome įvesti savo vardą!

Telefono numeris(*)
Įveskite savo telefoną!

El. paštas(*)
Neteisingas el. paštas!

Žinutė(*)
Žinutė negali būti tuščia!

Saugos kodas(*)
Saugos kodas Neteisingas kodas!

Skerdėjų g. 3, Klaipėda, LT-91247
Tel. +370 686 44714
info@prolege.lt, s.sermuksne@prolege.lt
www.prolege.lt

© Visos teisės saugomos Prolege | 2020 sprendimas Vialaurea