Prolege

Naujienos

Trumpa kontoros istorija01

Advokatų kontorą įsteigė advokatė Snieguolė Šermukšnė 1996 m. Palangoje. 2007 m. prie kontoros prisijungė teisininkas Zigmas Garalevičius. Dirbdamas kontoroje Zigmas baigė doktorantūros studijas Pantheon Assas (Paris 2) universitete Paryžiuje, kur 2015 m. apsigynė teisės mokslų daktaro laipsnį. 2017 m. rugpjūčio mėn. jis tapo advokatu ir įkūrė savo kontorą Vilniuje. Nuo 2008 m. advokatų kontora veiklą perkėlė į Klaipėdą, nuo 2013 m. spalio mėn. kontora veikia su teisinių paslaugų ženklu PRO LEGE. Nuo 2013 m. gegužės mėn. iki 2019 m. balandžio mėn. kontoroje dirbo advokatas Jonas Platelis. Kontoroje teisinę praktiką yra atlikę tokie perspektyvūs teisininkai kaip Rytis Martinkėnas (šiuo metu advokatas partneris advokatų profesinėje bendrijoje „Response legal“ Vilniuje), Kristina Jacobsen (šiuo metu dirba teisininke Danijoje), Stepanas Talanovas (M. Riomerio universiteto magistrantas) ir kiti.

Kontoros patikimumas02

Klientai į advokatų kontorą kreipiasi dėl įvairių priežasčių, tačiau svarbiausia priežastimi yra kontoros patikimumas ir sąžiningumas. Kontoros darbuotojai kuria abipusius patikimus ir ilgalaikius ryšius su klientais, bendrauja su pagarba, kantrybe ir atidumu. Kontoros tikslas – dirbant komandoje su klientu rasti labiausiai kliento interesus atitinkantį sprendimą.

Kontoros vertybės03

Kontora didžiuojasi tvirtais ryšiais su klientais, kuriuos sukuria ir palaiko šios pagrindinės advokatų kontoros vertybės:
> Patirtis, profesionalumas ir aukščiausios kokybės teisinės paslaugos;
> Kryptingas didžiausią naudą klientui teikiančių tikslų siekimas laiku ir mažiausiomis sąnaudomis;
> Pasitikėjimu pagrįsti ilgalaikiai ryšiai su klientais;
> Kliento poreikių tenkinimas ir lūkesčių viršijimas.

Profesionalai

  • Snieguolė Šermukšnė Snieguolė Šermukšnė
    Advokatė
    Advokatė Snieguolė Šermukšnė baigė Vilniaus Universiteto Teisės fakultetą, kur įgijo teisininkės kvalifikaciją. Po baigimo dirbo juriste prekybos, statybos, medicinos profilio įmonėse. Po pertvarkos, Lietuvai atkūrus nepriklausomybę, įkūrė savo teisinių paslaugų…
    Skaityti daugiau...

Klientai

Kontora atstovauja ir teikia paslaugas klientams, veikiantiems prekybos, gamybos, statybos, energetikos ir gamtinių išteklių, transporto ir kitose srityse, o taip pat konsultuoja ir atstovauja teismuose fizinius asmenis

Kontaktai

Parašykite mums
Vardas(*)
Prašome įvesti savo vardą!

Telefono numeris(*)
Įveskite savo telefoną!

El. paštas(*)
Neteisingas el. paštas!

Žinutė(*)
Žinutė negali būti tuščia!

Saugos kodas(*)
Saugos kodas Neteisingas kodas!

Skerdėjų g. 3, Klaipėda, LT-91247
Tel. +370 686 44714
info@prolege.lt, s.sermuksne@prolege.lt
www.prolege.lt

© Visos teisės saugomos Prolege | 2020 sprendimas Vialaurea